کانون هموفیلی ایران | خیریه

حامی بیماران هموفیلی

تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

سلامت آنلاین- مدیر عامل کانون هموفیلی ایران گفت: آثار مثبت اجرای طرح تحول سلامت کاملا مشهود است و ما نمی توانیم حتی تصور کنیم که این طرح یک لحظه از کار بیفتد، چرا که ما هم فلج خواهیم شد.

به گزارش سلامت آنلاین، احمد قویدل در دیدار نوروزی وزیر بهداشت با نمایندگان انجمن ها و سازمان های مردم نهاد که در دفتر وزیر برگزار شد، گفت: شجاعت شما در اجرای برنامه ای که هنگام گرفتن رای اعتماد آن هم به بالاترین میزان در مجلس شورای اسلامی ارائه دادید و همان را هم اجرا کردید، قابل تقدیر و ستایش است چرا که همه اقدامات مثبت امروز در حوزه سلامت، همان وعده هایی است که در مجلس داده بودید و تلاش کردید که سیاستها اجرایی شوند.

وی در ادامه افزود: وزیر بهداشت، وزیری بود که هنگام گرفتن رای اعتماد در مجلس، برنامه داد و با شجاعت به آن عمل کرد.

قویدل ایجاد معاونت اجتماعی توسط وزیر بهداشت در وزارتخانه را کاری بسیار ارزشمند خواند و گفت: بر اساس استاندارهای جهانی، حمایت های درمانی اگر همسو با حمایت های اجتماعی نباشند، ماحصل آن پرورندان گیاه است نه انسان.

وی موفقیت دکتر ایازی در مسئولیت معاونت اجتماعی وزارت بهداشت را مرهون ترویج و احیای مشارکت مردم و سازمان های مردم نهاد در این حوزه دانست و به مناسبت ۲۸ فروردین، روز جهانی هموفیلی، از وزیر بهداشت برای شرکت در مراسم این روز دعوت به عمل آورد.

دیدگاه خود را بنویسید

سفيران كانون

دکتر کاظمی - سفیر دوستی

دکتر سید غلامرضا کاظمی دینان سفیر دوستی جدید کانون هموفیلی ایران: هیات مدیره کانون هموفیلی ایران ...

دکتر مهدی کریمی – سفیرغذای

سفیرغذای سالم کانون هموفیلی ایران انتخاب شد براساس مصوبه  هیئت مدیره کانون هموفیلی ایران به تاریخ  ...