مطالب مرتبط

6 دیدگاه

 1. 1

  محمد مخری

  باسلام
  این جانب محمد مخری مدیر دوره ابتدایی (مدرسه صائب خیرردودکنار از شهرستان نوشهر )مهدی جمشیدی بودم . بسیار خرسندم که دانش اموزم از افتخارات میهنم گردید. امید وارم ،مهدی عزیزم با تلاشی و کوشش و توکل به خدا بتواند مشکلات خود و هم نوعان خود را حل کند . آرزوی سلامتی برای مهدی و امثال مهدی که با پشتکار و تلاش خود و همت خانواده و اطرافیان و توکل به خدا توانستند بیماری خود را تحقیر کرده وخود را با تمام محدودیت ها ثابت کردند را از خداوند گره گشا خواهانم .

  پاسخ
 2. 2

  محمدجلینی

  باعرض ادب واحترام وآرزوی موفقیت روزافزون برای شما گل پسرقهرمان.
  اینجانب محمدجلینی،که پسرم هموفیلی ازنوع فاکتور۸ شدیدمی باشدبعدازخواندن این مطلب خیلی زیادخوشحال شدم وآرزوی روزی که تمامی بچه های هموفیلی به یک نابغه تبدیل شوند رادارم.
  البته به نظربنده قهرمان اصلی مادراین عزیزمان می باشد.آرزوی سلامتی برای همه پدران ومادران زحمت کش.

  پاسخ
 3. 3

  محسن اسفندیاری

  با سلام
  توفیق بدست امده در مسابقات علمی رباتیک را تبریک گفته و سلامتی و بهبودی حالتان رااز خداوند منان ارزومندیم.امید است به لطف خدا و تلاش و پشتکار جوانان غیور و مستعدی چون شما میهن عزیزمان روز به روز پله های ترقی و موفقیت را پشت سر بگذارد.

  پاسخ
  1. 3.1

   محسن اسفندیاری

   با سلام
   توفیق بدست امده در مسابقات علمی رباتیک را تبریک گفته و سلامتی و بهبودی حالتان رااز خداوند منان ارزومندم.امید است به لطف خدا و تلاش و پشتکار جوانان غیور و مستعدی چون شما میهن عزیزمان روز به روز پله های ترقی و موفقیت را پشت سر بگذارد.

   پاسخ
 4. 4

  شورای اسلامی ودهیاری خیررودکنار

  موفقیت نوجوان ارزنده روستای شهید پرور خیررودکنار جناب آقای مهدی جمشیدی را به ایشان وخانواده محترم تبریک گفته وآرزومندیم شاهد موفقیت های بیشتراین عزیزدرهمه عرصه های زندگی باشیم
  شورای اسلامی ودهیاری روستای خیررودکنار

  پاسخ
 5. 5

  AlfredoTeake

  сайт гидра онлайн магазин – адреса магазинов гидра, гидра onion link

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی و پشتیبانی: امیدواران هاست