بخش اداری

بخش اداری و حسابداری

khanom Yari

خانم الناز یاری

Khanom Dastmardi

خانم لیلا دست‌مردی

Aghaye Eslami

آقای حامد بهروز اسلامی

Khanom SepehrZad

خانم عطیه سپهرزاد

واحد پذیرش

اولین بخشی که مراجعین و بیماران در زمان مراجعه به این مرکز با آن مواجه می‌شوند و بطور کلی هدایت و ارتباط بیماران با بخش‌های مختلف مرکز را برقرار می‌سازد، بخش پذیرش است. این بخش چون در بدو مراجعه بیمار قرار دارد باید از پرسنل و کادری که رفتار خوب و شایسته داشته باشند، بهره‌مند باشد تا اثرات مثبتی به روحیه بیمار و همراهان وی القاء نماید.

 • پذیرش سرپایی

لطفا پیش از مراجعه به مرکز، به موارد زیر توجه بفرمائید:

 1. برنامه کلینیک ها و پاراکلینیک ها را از طریق پورتال مطالعه بفرمائید. (به منو و قسمت خدمات بیمارستانی مراجعه نموده و در قسمت کلینیک ها، برنامه کلینیک ها و در قسمت پاراکلینیک ها، برنامه پاراکلینیک ها را مشاهده بفرمائید.)
 2. جهت اطلاع از اخبار مربوط به عدم حضور (مرخصی) پزشک قبل از مراجعه به مرکز به صورت تلفنی بررسی بفرمائید.
 3. با توجه به راه اندازی واحد نوبت دهی و تغییر فرایند نوبت دهی جهت پذیرش بیماران سرپایی، فرایند زیر را رعایت بفرمائید:

 

 1. اخذ نوبت از طریق سیستم نوبت دهی تلفنی
 2. مراجعه حضوری به واحد نوبت دهی و دریافت برگه نوبت
 3. مراجعه به واحد پذیرش سرپائی بر اساس ساعت مندرج در برگه نوبت (به همراه داشتن برگه نوبت الزامی است.)
 4. مراجعه به واحد صندوق و پرداخت هزینه
 5. مراجعه به درمانگاه (بر اساس ساعت مندرج در برگه نوبت) و قرارگرفتن در لیست انتظار ویزیت پزشک

 

توجه: نکات ضروری جهت نوبت دهی و ویزیت پزشک

 • به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و یا شناسنامه الزامی است.
 • هرگونه استفاده از دفترچه بیمه افراد دیگر غیرقانونی است و در صورت مشاهده با فرد خاطی برخورد قانونی خواهد شد.
 • در مورد افراد بیمه شده، به همراه داشتن دفترچه بیمه الزامی است.
 • برنامه نوبت دهی در کلینیک تخصصی سرپایی به شکل روزانه و به صورت حضوری یا تماس تلفنی انجام می‌شود.

واحد حسابداری

شرح مختصر از فعالیت واحد :

 • در واحد حسابداری از جمله فعالیت‌هایی که صورت می‌گیرد، تهیه و تنظیم بیلان ماهیانه عملکرد مالی مرکز می‌باشد.
 • واحد صدور چک کار، رسیدگی به اسناد ارائه شده، تعیین اعتبار درخواست‌های خرید و اسناد نهایی شده، تهیه مغایرت بانکی و کنترل گردش عملکرد حسابهای جاری مرکز را برعهده دارد.

در واحد رسیدگی کلیه اسناد تهیه شده توسط کارپردازی و اسناد تهیه شده در واحد حسابداری مانند اسناد حقوقی و اسناد خریدها و پرداخت ها و … مورد رسیدگی و بررسی قرار می‌گیرد تا از حیث مطابقت با قوانین هیچگونه مغایرتی وجود نداشته باشد و نیز پیگیری اسناد در امور مالی نیز برعهده این واحد است.

واحد درآمد و صورتحساب بیماران قراردادی، کار تهیه و تنظیم کلیه اوراق درمانی که در واحدهای درمانی و پاراکلینیکی در طول یک ماه به بیماران ارائه شده را برعهده داشته و کار تهیه لیست‌های کلیه خدمات درمانی که به صورت ماهیانه به سازمان‌های طرف قرارداد ارسال می‌گردد و همچنین پیگیری وصول اسناد ارسالی و … را انجام میدهد.

واحد صندوق مرکز اولین واحد پاسخگوی مالی به بیماران مراجعه کننده به واحدهای درمانی، پاراکلینیکی و احیانا بخش های خدمت رسان به بیماران است که وجوه دریافت شده بیماران را به حساب بانکی کانون واریز می‌نمایند.

واحد دایره اموال واحدی است که کلیه کالاهای سرمایه‌ای مرکز تحت نظر این واحد می‌باشد. تهیه و نگهداری اقلام در اختیار واحدها و کارکنان در حیطه کار این واحد بوده تا حقوق کانون نیز در این فرایند محفوظ بماند و نیز فروش اقلام اسقاطی البته با دریافت مجوز قانونی از طرف کانون نیز برعهده این واحد است.

واحد بایگانی مالی کار خطیری برعهده داشته و کلیه اسناد صادره و همچنین کلیه پرونده‌های مالی نیز تحت نظر این واحد بوده و کلاسه شدن اسناد و اوراق در پرونده‌ها از عمده فعالیت های آن واحد می‌باشد.

نگهبانی و انتظامات

واحد نگهبانی و انتظامات مرکز به طور دائم آماده خدمت‌رسانی در کمال خوشرویی و ادب به بیماران و همراهانشان می باشد. نگهبان موظف می‌باشد همه روزه صبح‌ها ساعت ۷ اقدام به تعویض شیفت کاری نماید. همچنین به هیچ عنوان حق ترک محل استقرار خود را در محوطه پارکینگ، آسانسور و اطلاعات را ندارند مگر در صورت ضرورت که بعد از جایگزینی امکان پذیر می باشد. از دیگر وظایف این واحد نگهداری وسایل اختیاری بویژه کلید درب‌های مختلف همراه با دقت و نظارت کامل بعمل آید .

 واحد تاسیسات

تعمیرات ساختمانی، ساخت و ساز و تعمیرات کارهای تأسیساتی در مرکز، جوشکاری، برق کاری صنعتی و روشنایی، لوله کشی، تعمیرات عمومی و لوله بری، اپراتوری موتورخانه، نگهداری از سیستم‌های مختلف موتورخانه و برق و … از جمله فعالیتهای واحد تاسیسات مرکز می‌باشد.

واحد انبار

از جمله وظایف مسئول انبار درخواست اجناس مورد نیاز؛ چک کردن لوازم انبار به تاریخ و به روز، تهیه رسید شناسنامه جهت کلیه ورودی های انبار، تحویل اجناس مصرفی مرکز (کلیه واحدها) همچنین انبارگردانی ماهیانه و سالیانه به طور متناوب انجام می شود.

بخش بیمه

واحد بیمه گری یکی از مهمترین بخش در ارتباط با سازمان‌های بیمه گر می باشد، که از نظر تعرفه خدمات، چگونگی قرارداد مرکز با سازمان‌های بیمه‎گر، چک کردن و ارسال نسخ به سازمان های بیمه‌گر، پیگیری های مطالبات مرکز از سازمان‌های بیمه‌گر

طراحی و پشتیبانی: امیدواران هاست