کانون هموفیلی ایران | خیریه

حامی بیماران هموفیلی

تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۱

دعوت كانون هموفيلي ايران از شركت ها، بانك ها و ديگر موسسات اقتصادي
براي مشاركت در برنامه نيكوكاري  پخت  طولاني ترين پيتزاي جهان در جزيره كيش
طولاني ترين پيتزاي جهان را شما به نفع بيماران هموفيلي بخريد
بر اساس برنامه ريزي انجام شده توسط منطقه آزاد كيش با همكاري وزارت صنعت ، معدن و تجارت  و چند شركت خصوصي قرار است از تاريخ 7 لغايت 10 شهريور ماه  پروزه پخت طولاني ترين پيتزاي جهان  به طول دو كيلومتر در جزيره زيباي كيش اجرايي گردد.
در همين ارتباط  قرار است اين حركت نمادين و بين المللي در كتاب ركورده اي جهاني گينس ثبت شود. با هماهنگي هاي انجام شده در آمد حاصل از فروش پيتزاي مذكور به قيمت 300 ميليون تومان به بيماران هموفيلي كشور اختصاص يافته است.
كانون هموفيلي ايران در اولين روز هفته حمايت از بيماران هموفيلي كه همه ساله به نام جانباختگان هموفيلي اختصاص يافته است و همچنين گراميداشت تقارن ماه مبارك رمضان  ماه ميهماني خدا و نيكوكاري اظهار اميدواري مي نمايد كه با حمايت بخش خصوصي از اين برنامه ملي اين فرصت را داشته باشد كه از محل اين  اقدام خيرخواهانه به تواند خدمات بهتر و ارشمندي را به بيماران هموفيلي كشور ارايه نمايد.
مامعتقديم بخش خصوصي مي تواند با مشاركت هوشمندانه در اين نوع برنامه ها هم به مسئوليت هاي اجتماعي خود در حوزه شهروندان ايراني عمل نمايد و هم  از فرصتي ارزشمند براي معرفي شخصيت معنوي فعاليت هاي تجاري خود استفاده نمايند.
برگزار كنندگان مراسم ضمن ارج نهادن به نيكوكاراني در اين حكت انسان دوستانه مشاركت مي نمايند با هدف الگو سازي و ترغيب به مشاركت در فعاليت هاي خيرخواهانه وظيفه معرفي اين نيكوكاران ارجند را در اطلاع رساني هاي خود پذيرفته و كانون هموفيلي ايران نيز به سهم خود در معرفي حاميان اين اقدام خيرخواهانه مشاركت خواهد نمود .

نظرات بسته شده است.

سفيران كانون

دکتر کاظمی - سفیر دوستی

دکتر سید غلامرضا کاظمی دینان سفیر دوستی جدید کانون هموفیلی ایران: هیات مدیره کانون هموفیلی ایران ...

دکتر مهدی کریمی – سفیرغذای

سفیرغذای سالم کانون هموفیلی ایران انتخاب شد براساس مصوبه  هیئت مدیره کانون هموفیلی ایران به تاریخ  ...