کانون هموفیلی ایران | خیریه

حامی بیماران هموفیلی

تاریخ انتشار: ۰۹ تیر ۱۳۹۱

بهاره رهنمااولین  ” سفیر دوستی کانون هموفیلی ایران ”

هیئت مدیره کانون هموفیلی ایران در جلسه  مورخ سوم دی ماه ۱۳۸۹ هنرمند ارزنده سیمنا و تلویزیون سرکار خانم بهاره رهنما را به عنوان اولین سفیر دوستی این موسسه خیریه انتخاب نمود.
بهاره رهنما متولد سال ۱۳۵۲ در اراک است. وی لیسانسیه ادبیات فارسی وحقوق قضایی از دانشگاه آزاد اسلامی است. در سال ۱۳۶۹ دوره بازیگری را در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به پایان رسانده است. رهنما با بازی مقابل زنده یاد خسرو شکیبایی در فیلم عاشقانه در سینما به شهرت رسید. هسر وی پیمان قاسم خانی از نویسندگان سینمایی است. وی یک فرزند به نام پریا دارد.
اعتقاد داریم سفیر دوستی کانون هموفیلی ایران می تواند نقش مهمی در پیوند این موسسه خیریه با مردم و موسسات نیکوکار ایفا نماید. سفیر دوستی کانون امین کانون و مبلغ اهداف خیر خواهانه و انسان دوستانه این انجمن خیریه است.
اعتقاد داریم که در تقاطع اعتماد مردم به این انجمن حامی بیماران و علایق و احترام آنان به یکی از هنرمندان کشورمان بیماران از کمک های مادی و معنوی مردم شریف و نیکوکار ایران بهره مند می شوند.
کانون هموفیلی ایران علاوه بر هزینه های جاری اداره موسسه و مرکز درمان جامع هموفیلی ایران که یک مرکز درمانی متعلق به این انجمن است و کلیه خدمات خود را به رایگان به بیماران هموفیلی ارایه می نماید، پنج پروژه جاری دارد که برای تکمیل آنها سفیر دوستی کانون نقش ماندگاری را می تواند ایفا نماید. کانون هموفیلی ایران آمادگی دارد پذیرای قدوم ارزشمند میهمانان سفیر موسسه برای بازدید از مرکز درمان جامع و دفتر مرکزی و خوابگاه بیماران هموفیلی شهرستانی باشد . پروژه های جاری کانون هموفیلی ایران به شرح زیر است:
۱- احداث آسانسور در خوابگاه بیماران هموفیلی شهرستانی در دفتر مرکزی ( ارزیابی هزینه ۳۰ میلیون تومان )
۲- تکمیل پروژه احداث مرکز درمان جامع هموفیلی گیلان( ارزیابی هزینه ساخت صرفا  100 میلیون تومان – ۵۰ میلیون تومان تامین شده است )
۳-احداث مرکز خدمت رسانی به بیماران هموفیلی و تالاسمی ( ارزیابی هزینه ۱۰۰ میلیون تومان – ۲۰ میلیون تومان تامین و عملیات خاکبرداری آغاز شده است )
۴- تجهیز بخش بستری بیماران هموفیلی بیمارستان امام خمینی (ره) ( ارزیابی هزینه ۵ میلیون تومان )
۵- تجهیز بخش فیزیو تراپی بیماران هموفیلی در بیمارستان امام خمینی (ره )  ( ارزیابی هزینه ۲۵ میلیون تومان) امید آن داریم بتوانیم با جلب اعتماد مردم و در سایه ارایه گزارش های شفاف این پروژه های ارزشمند به سرانجام رسیده و بیماران هموفیلی بتوانند از مواهب آن بهره مند باشند.

نظرات بسته شده است.

سفيران كانون

دکتر کاظمی - سفیر دوستی

دکتر سید غلامرضا کاظمی دینان سفیر دوستی جدید کانون هموفیلی ایران: هیات مدیره کانون هموفیلی ایران ...

دکتر مهدی کریمی – سفیرغذای

سفیرغذای سالم کانون هموفیلی ایران انتخاب شد براساس مصوبه  هیئت مدیره کانون هموفیلی ایران به تاریخ  ...