کانون هموفیلی ایران | خیریه

حامی بیماران هموفیلی

تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

سال نو مبارک ، بهاران خجسته باد 

کانون هموفیلی ایران در آستانه آعاز سال نو و فرا رسیدن نوروز و فصل بهار ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای کلیه هموطنان عزیزایرانی ،به خصوص اعضای ارجمند جامعه هموفیلی ایران  اظهار امیدواری می نماید: 

سال جدید سال رفع کاستی ها در حوزه درمان و داروی بیماران هموفیلی باشد. 

با توجه به پپیشرفت های صنعت دارو سازی در جهان و روش های درمان نوین درمان در سال جدید راه برای ورود و بهره مندی بیماران دیردرمان به خصوص هموفیلی از این دارو ها و روش ها ها باز شود.

سازمان های بیمه گر در سایه آگاهی از مشکلات بیماران دیر درمان از جمله هموفیلی ها و پرهیز از بنگاه داری رویکرد حمایتی خود را از بیماران افزایش دهند.

مسئولین کشور به این باور برسند بدون حمایت های رفاهی، تحصیلی ، اجتماعی  به خصوص در حوزه اشتغال ، حمایت از بیماران در حوزه های بهداشت و درمان به نتیجه مطلوب نمی رسد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی خلاء های جدی قانونی  را در حوزه بیماران دیردرمان درک نموده و با قانونگذاری  در این حوزه راه را برای حمایت پایدار از بیماران بگشایند.

کانون هموفیلی ایران وظیفه خود می داند به نمایندگی از بیماران  از زحمات شبانه روزی پزشکان و پرستاران و دیگر کارشناسان و فعالین حوزه درمان و مسئولین وزارت بهداشت به خصوص معاونت درمان و اجتماعی این وزارتخانه تشکر و قدرانی نموده نموده و ضمن تبریک عید نوروز برای همگی آرزوی سلامتی و سرافرازی بنماید.

دیدگاه خود را بنویسید

سفيران كانون

دکتر کاظمی - سفیر دوستی

دکتر سید غلامرضا کاظمی دینان سفیر دوستی جدید کانون هموفیلی ایران: هیات مدیره کانون هموفیلی ایران ...

دکتر مهدی کریمی – سفیرغذای

سفیرغذای سالم کانون هموفیلی ایران انتخاب شد براساس مصوبه  هیئت مدیره کانون هموفیلی ایران به تاریخ  ...