کانون هموفیلی ایران | خیریه

حامی بیماران هموفیلی

تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶

پیام شورای هماهنگی همایشهای سازمانهای غیردولتی ایران در رابطه با حوادث تروریستی تهران

شورای هماهنگی سازمان های غیر دولتی ایران دو حادثه تروریستی که در ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی و صحن مطهر حضرت امام (ره) تهران بوقوع پیوست را شدیدا محکوم نموده و شهادت ۱۷ تن از هموطنانمان را به ملت بزرگ ایران تسلیت عرض می نماید. بدیهی است این نوع اقدامات ناجوانمردانه که در تهران، کشورهای منطقه و در اقصی نقاط جهان بوقوع می پیوندد هدفی جزء اشاعه افراط گرایی در جوامع بشری ندارند و شهروندان بی دفاع را هدف امیال جنایتکارانه خود قرار می دهند.
در میان هموطنان عزیزی که اعم از زن و مرد، پیر و جوان به شهادت رسیدند، متاسفانه باخبر گشتیم از همکاران ما در جامعه مدنی نیز که به مجلس برای پیگیری مطالبات اجتماعی رفته بودند، در میان شهدای این حادثه تروریستی هستند. فقدان این استاد ارجمند دانشگاه مهدیه هراتی که از فعالین ارزشمند مدنی و عضو انجمن پایان کارتن‌خوابی در استان لرستان هستند را به هم میهنان ارجمند و به خصوص به خانواده بزرگ فعالین مدنی کشور تسلیت عرض می نماید.
این شورا اعتقاد راسخ دارد به شهادت تاریخ ایران و جهان این قبیل اعمال تروریستی در سایه اتحاد و همدلی و البته هوشیاری مردم هیچ گاه به اهداف خود دست نخواهند یافت. تنها راه مقابله پایدار با این اقدامات غیرانسانی گسترش صلح در میان انسان ها و پرهیز از هر گونه افراط گرایی در بین جوامع بشری است. بیایید همه با هم در برابر تروریسم در هر نقطه از جهان بایستیم و با گسترش فرهنگ صلح فارغ از هر رنگ، نژاد و مذهب در راه کاهش و حذف افراط گرایی و خشونت سازمان یافته گام برداریم.

دیدگاه خود را بنویسید

سفيران كانون

دکتر کاظمی - سفیر دوستی

دکتر سید غلامرضا کاظمی دینان سفیر دوستی جدید کانون هموفیلی ایران: هیات مدیره کانون هموفیلی ایران ...

دکتر مهدی کریمی – سفیرغذای

سفیرغذای سالم کانون هموفیلی ایران انتخاب شد براساس مصوبه  هیئت مدیره کانون هموفیلی ایران به تاریخ  ...