کانون هموفیلی ایران | خیریه

حامی بیماران هموفیلی

تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۳

پیام کانون هموفیلی ایران

به مناسبت چهلمین سالگرد تاسیس سازمان انتقال خون ایران

خون این سیال اعجاب انگیز که شادمانه در رگها جاری میگردد و ادامه حیات را برای تک تک سلول های بدن مهیا می نماید پیام آور زندگی است و سرخیش ، زنده ترین رنگ طبیعت است .arm2

40 سال پیش تلاش های دکتر فریدون علا ، پدر بیماران هموفیلی ایران  ،در مرداد ماه سال 1353  به ثمر نشست و سازمانی تاسیس شد که همانند بهانه وجودیش برای ادامه حیات بیماران در سراسر میهن عزیزمان ايران شادمانه  جاری گشت و پیام آور زندگی برای بیماران هموفیلی گردید.بدون ترديد زندگی بیماران هموفیلی در نقصان آن حیاتشان پژمرده می گشت.  اما اکنون بعد از چهل سال، زندگیشان با اين سازمان ارزشمند به شکوفه نشسته است.

اين موفقيت، در عين آنكه مرهون  فداكاري و پشتيباني مردم نیکوکار و خيرخواه است، نتيجه تلاش مسئولین آگاهي نيز بوده است که با به کارگیری استاندارد های بین المللی از رگ اهدا کننده تا  رگ دریافت کنندهعلاوه بر آنکه نیکوکاری مردم عزیزمان را  پاسداری نمودند ، موجبات خوش نامی این سازمان را در منطقه مدیترانه شرقی فراهم آوردند .

ما در روز ملی انتقال خون و هفته بزرگداشت چهل سالگی سازمان انتقال خون ایران ، این موفقیت های درخشان  را به این سازمان چهل ساله  تبریک می گوییم و به سهم خود به وجود آن افتخار می نماییم.

کانون هموفیلی ایران

امرداد ماه 93 روز ملي انتقال خون ايران

دیدگاه خود را بنویسید

سفيران كانون

دکتر کاظمی - سفیر دوستی

دکتر سید غلامرضا کاظمی دینان سفیر دوستی جدید کانون هموفیلی ایران: هیات مدیره کانون هموفیلی ایران ...

دکتر مهدی کریمی – سفیرغذای

سفیرغذای سالم کانون هموفیلی ایران انتخاب شد براساس مصوبه  هیئت مدیره کانون هموفیلی ایران به تاریخ  ...