کانون هموفیلی ایران | خیریه

حامی بیماران هموفیلی

تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۱

معصومه صادق زاده در گفتگوی اختصاصی با خبرکیش اعلام کرد؛
به حمایت کیشوندان و گردشگران نیازمندیم / لوح نیکوکاری؛ ایرانی سپاس

26 تن از دانشجویان لیسانس و فوق لیسانس داوطلب افتخاری انجمن حمایت از بیماران هموفیلی به همراه سرکار خانم معصومه صادق زاده مدیر روابط عمومی و جذب کمکهای مردمیاز روز یکشنبه میهمان جزیره کیش هستند تا در یک حرکت انساندوستانه، کمکهای کیشوندان و گردشگران را به بیماران هموفیلی برسانند.
روزنامه خبر کیش در راستای حمایت از این حرکت انساندوستانه و پوشش رسانه ای و رسالت مطبوعاتی خویش روز گذشته گفتگوی کوتاهی با معصومه صادق زاده در مورد نحوه فعالیت آنها داشت. وی ابتدا ضمن تشکر از همکاری جامعه بازاریان گفت: نیروهای ما به گروه تقسیم شده اند. گروه اول در ابتدای ورودی بازارها حضور دارند و گروه دوم به صورت سیار از طریق مغازه ها و گردشگران اقدام به جمع آوری کمکهای مردمی نموده اند.
صادق زاده گفت: استقبال کیشوندان و گردشگران در روز اول تقریبا خوب بود و امیدواریم این حرکت خیرخواهانه از سوی مردم در روزهای آتی نیز ادامه داشته باشد.
وی در مورد اسکان در کیش گفت: کلیه هزینه های اسکان توسط خیرین کانون انجام گرفته و امید است در پایان پروژه بازدهی مناسبی داشته باشیم.
وی گفت: ما یک منشور اخلاقی در جذب کمکهای مردمی داریم و صداقت شعار اصلی ماست. ما لوح هایی با شعار ایرانی سپاس چاپ نموده ایم که قیمت هر لوح ده هزار تومان می باشد و جا دارد در این فرصتا ز گردشگرانی که در حال حاضر در کیش نیستند، اما از روز یکشنبه با ما مشارکت داشتند، تشکر نمایم. زیرا سازمانهای مردم نهاد همواره به حضور خوب مردم نیاز دارند و حمایت مردم انگیزه ما را بالا می برد و بزرگترین مشوق ما، شهروندان و هموطنانی هستند که احساس مسئولیت می نمایند و در کارهای خیر پیشگام هستند.
صادق زاده در پایان گفت: لازم می دانم خاطره ای تعریف نمایم. روز یکشنبه، آقایی که بسیار عصبانی بود و با مغازه داری بحث کرده بود، در کمال ناراحتی 5 لوح از ما خرید و این حرکت ایشان برای ما یک پیام داشت و نشان داد که هموطنان ما در هر شرایطی باشند در کارهای خیر حضوری فعال دارند.

منبع: روزنامه خبر کیش

دیدگاه خود را بنویسید

سفيران كانون

دکتر کاظمی - سفیر دوستی

دکتر سید غلامرضا کاظمی دینان سفیر دوستی جدید کانون هموفیلی ایران: هیات مدیره کانون هموفیلی ایران ...

دکتر مهدی کریمی – سفیرغذای

سفیرغذای سالم کانون هموفیلی ایران انتخاب شد براساس مصوبه  هیئت مدیره کانون هموفیلی ایران به تاریخ  ...