کانون هموفیلی ایران (خیریه)

حامی بیماران هموفیلی ایران

تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱

 پخت طولاني ترين پيتزاي جهان به طول دو كيلومتر در ايران

گينس ( Guinness) ميهمان مرواريد خليج هميشه فارس

30شهريور ماه جزيره كيش

قطعه اي از اين پيتزا را به صورت نمادين به نفع بيماران هموفيلي بخريد و لوح سپاس دريافت نمائيد

با برنامه ريزي صورت گرفته توسط ” شركت آبتين آرياي كيش ” با همكاري “‌كانون آگهي و تبليغاتي ياس مشرق ” و مشاركت وزارت صنعت و معدن و تجارت، سازمان مناطق آزاد كيش  و ستاد دائمي چشنواره هاي كيش  پروژه پخت ” طولاني ترين پيتزاي دنيا ” به طول دو كيلومتر در جزيره زيباي كيش در تاريخ 30 شهريور به انجام مي رسد. لازم به ذكر است كه تاريخ اعلام شده قبلي با توجه به تقارن با برگزاري اجلاس سران غيرمتعهدها در تهران و محدوديت هاي پروازها لغو گرديده بود.

بر همين اساس قرار است اين حركت  زيبا و نمادين و بين المللي در كتاب ركوردهاي جهاني گينس ثبت شود. طبق توافق بدست آمده جايزه نقدي گينس به كودكان قحطي زده سومالي و درآمد حاصل از  خريد نمادين اين پيتزا به كودكان هموفيلي ايران اختصاص يافته است. لازم به ذكر است هم زمان با اجراي اين پروژه ” نمايشگاه بين المللي مواد غذايي، صنايع و تجهيزات وابسته ” نيز برگزار مي گردد. اين نمايشگاه فرصت بسيار مناسبي براي معرفي برندهاي برتر ايراني و توانمندي ايرانيان در اين حوزه است.

كانون هموفيلي ايران  با هدف مشاركت مردم ايران در اين اقدام ارزنده  كه  با نيات خير خواهانه و با هدف معرفي توانمندي هاي ايرانيان برگزار مي گردد اقدام به فروش نمادين قطعه اي از بزرگترين پيتزاي جهان به قيمت هر قطعه يكصد هزار ريال  به نفع بيماران هموفيلي نموده است. اين پيتزا به عرض 120 سانتيمتر و به طول دو كيلومتر پخته مي گردد. لازم به ذكر است ركورد پخت طولاني ترين پيتزاي جهان به طول 1411 متر در اختيار كشور ااسپانيا است.

هموطن نيكوكار :

شما مي توانيد قطعه اي از طولاني ترين پيتزاي جهان را به قيمت ده هزار تومان به صورت نمادين خريداري و در يك اقدام نيكوكارانه به نفع بيماران هموفيلي مشاركت نمائيد. عزيزاني كه مايلند از طريق اينترنتي اين اقدام خيرخواهانه را انجام دهند پس از پرداخت اين مبلغ اين خريد از طريق درگاه اينترنتي بانك ملت در همين سايت نام و نام خانوادگي خود را به اين آدرس ايميل                        ارسال فرمائيد تا لوح پاس موسسه براي شما ارسال گردد.

براي نيكوكار بودن نبايد ثروتمند بود

دیدگاه خود را بنویسید

سفيران كانون

دکتر کاظمی - سفیر دوستی

دکتر سید غلامرضا کاظمی دینان سفیر دوستی جدید کانون هموفیلی ایران: هیات مدیره کانون هموفیلی ایران ...

دکتر مهدی کریمی – سفیرغذای

سفیرغذای سالم کانون هموفیلی ایران انتخاب شد براساس مصوبه  هیئت مدیره کانون هموفیلی ایران به تاریخ  ...