کانون هموفیلی ایران (خیریه)

حامی بیماران هموفیلی ایران

تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳

www.pwcs.co.irقدردانی مدیرعامل کانون هموفیلی ایران از مدیر عامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

مدیرعامل کانون هموفیلی ایران با حضور در شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و به پاس حمایت‌های مهندس صادقی، با اهدای لوح سپاس از ایشان قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران، «احمد قویدل» مدیرعامل کانون هموفیلی ایران به همراه مدیر روابط عمومی و جذب مشارکت‌های مردمی این کانون، امروز (سه‌شنبه، ۱۶ دی ماه ۱۳۹۳) با حضور در محل ستاد مرکزی با مهندس «سید مهدی صادقی» رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل و «جواد قاسمی» عضو هیئت‌مدیره و مشاور ارتباطات و اموربین‌الملل مدیرعامل شرکت دیدار و گفت‌وگو کرد.

قویدل در این دیدار از اقدام و پیگیری‌های خیرخواهانه مهندس صادقی برای تسهیل در ترخیص داروها و کیت‌های تخصصی آزمایشگاهی اهدایی فدراسیون بین‌المللی هموفیلی تشکر کرد و از استفاده از این اقلام درمانی در درمانگاه و آزمایشگاه تخصصی کانون هموفیلی ایران خبر داد که سبب تسهیل فرآیند درمانی بیماران این مرکز را فراهم آورده است.

مدیرعامل کانون هموفیلی ایران همچنین با اهدای لوح سپاس از حمایت‌های مسئولانه رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت و مشاور ارتباطات و اموربین‌الملل مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران قدردانی کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

سفيران كانون

دکتر کاظمی - سفیر دوستی

دکتر سید غلامرضا کاظمی دینان سفیر دوستی جدید کانون هموفیلی ایران: هیات مدیره کانون هموفیلی ایران ...

دکتر مهدی کریمی – سفیرغذای

سفیرغذای سالم کانون هموفیلی ایران انتخاب شد براساس مصوبه  هیئت مدیره کانون هموفیلی ایران به تاریخ  ...