کانون هموفیلی ایران (خیریه)

حامی بیماران هموفیلی ایران

تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۳

۱

دور اول برنامه انتخاباتی استانهای کشور برگزارگردید

در استانهایی که انتخابات برگزار شده  ۸۲ عضو مجمع عمومی کانون انتخاب شدند

به گزارش روابط عمومی کانون هموفیلی ایران انتخاب اعضای مجمع عمومی در۱۸استان کشور خاتمه یافته است.  هشتاد و دو نفر تا کنون به عنوان عضو اصلی انتخاب شدند که ۲۴ نفر از آنان زن هستند.  استان هایی که انتخابات در آنها خاتمه یافته است عبارتند از

  • آذربایجان شرقی ۲- آذربایجان غربی ۳- اصفهان  ۴- البرز ۵- تهران  ۶- خراسان جنوبی  ۷- خراسان رضوی  ۸- خوزستان ۹- زنجان  ۱۰- فارس  ۱۱ کردستان  ۱۲- کرمان  ۱۳ کرمانشاه ۱۴- لرستان- ۱۵- مازندران ۱۶ همدان ۱۷- هرمزگان ۱۸- یزد .

نتایج انتخابات در استانها نشانگر آن است که استان خراسان جنوبی با ۷۰ درصد مشارکت  و استان کردستان با درصد مشارکت ۲/۶۷  رتبه دوم  و استان لرستان با درصد مشارکت ۶۶ درصد حائز رتبه سوم گردیدند.متوسط مشارکت بیماران در کشور ۹/۳۳ است. ( جدول مشارکت استانها به پیوست گزارش قابل ملاحظه است) لازم به ذکر است بر طبق اساسنامه جدید این موسسه خیریه از هر یکصد بیمار دو نماینده و به ازای هر صد بیمار بعدی یک نفر عضو مجمع عمومی خواهد شد.

رتبه اول آرا در کشور را تا کنون اقای احمد قویدل از تهران با ۳۴۳ رای، رتبه دوم آرا آقای دکتر حسن هاشمی از تهران با ۳۱۵ رای و رتبه سوم آرا سرکار خانم طبقچی مدیر دفتر آذربایجان شرقی با ۲۸۶ رای هستند. ( جدول فهرست نمایندگان به ترتیب کسب آراء پیوست است )

وضعیت آراء کسب شده توسط اعضای مجمع عمومی در گردهمایی های استانی به نسبت شرکت کنندگان سرکار خانم فاطمه شیدایی عضو هیئت مدیره  از رای ۱۰۴ شرکت کننده ۱۰۳ رای و جناب آقای مهدی رشاد مدیر دفتر نمایندگی استان مازندران از ۶۵ رای ۶۴  تقریبا صد در صد رای را کسب کرده اند. که جای تبریک به هر دو مدیر ارجمند را دارد. سرکار خانم اکرم طبقچی اهری مدیر دفتر موفق آذربایجان شرقی نیز با کسب ۹۵ درصد آراء  حاضرین در جایگاه بعدی قرار دارند.

 هشت دفتر نمایندگی که انتخابات استانهای آنها باقیمانده عبارتند از: گیلان، گلستان، مرکزی، بوشهر، سمنان،قم، اردبیل و قزوین با توجه به پیگیری های انجام شده برنامه انتخابات این دفاتر به زودی اعلام می شود. بر اساس ارزیابی آماری تعداد نمایندگان عضو مجمع که هنوز انتخاب نشده اند ۱۷ نفر می باشند. در همه استانهایی که انتخابات هنوز انجام نشده است به جز گیلان نماینده مجاز عضو مجمع دو نفر و در استان گیلان ۳ نفر خواهد بود. بنابراین جمع اعضای مجمع عمومی کانون هموفیلی ایران که هیات مدیره و هیات بازرسی کانون هموفیلی ایران را منتخب خواهند نمود ۹۹ نفرخواهند بود. این امیدواری وجود دارد با اقداماتی که جهت تاسیس دفتر نمایندگی سیستان و بلوچستان در سال آینده  با توجه به آمار ۶۳۰ نفره بیماران ساکن این استان ۷ عضو دیگر به جمع اعضای مجمع عمومی به پیوندد.

۱- فهرست اعضای اصلی و علی البدل مجمع عمومی ۱۸ استان (دریافت فایل پی دی اف)

۲- چگونگی سطح مشارکت اعضاء در انتخابات استانها (دریافت فایل پی دی اف)

۳- فهرست اعضائ مجمع عمومی بر اساس آراء کسب شده (دیافت فایل پی دی اف)

۴- جدول خلاصه گزارش کلی انتخابات و نمایندگان هیئت مدیره و هیئت بازرسی در انتخابات انجام شده (دریافت فایل پی دی اف)

دیدگاه خود را بنویسید

سفيران كانون

دکتر کاظمی - سفیر دوستی

دکتر سید غلامرضا کاظمی دینان سفیر دوستی جدید کانون هموفیلی ایران: هیات مدیره کانون هموفیلی ایران ...

دکتر مهدی کریمی – سفیرغذای

سفیرغذای سالم کانون هموفیلی ایران انتخاب شد براساس مصوبه  هیئت مدیره کانون هموفیلی ایران به تاریخ  ...