کانون هموفیلی ایران (خیریه)

حامی بیماران هموفیلی ایران

تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

5

به گزارش محمد يزدي مدير دفتر نمايندگي كانون هموفيلي ايران در استان خراسان رضوي با همكاري بخش خصوصي و هنرمتد مشهد 5 برنامه موفق با هدف معرفي موسسه و جمع آوري كمك هاي مالي مردم خير و نيكوكار برگزارگرديده است. اولین برنامهع برگزاري جشنواره غذا در بهمن ماه 92در سالن حاتمی بوده است که با توجه به سرد شدن هوا با استقبال خوب دانش آموزی و اولیاء دانش آموزان و مربیان نیز انجام شد.

دومین مراسم در سالن ساپکو با عنوان بازارچه خیریه نیز به مدت دو روز برگزار گردید،سومين  مراسم نیز جشنواره غذای لبخند بود که با استقبال بسیار خوب حدود 4 هزار نفری در سالن حاتمی برگزار شد. همچنین فروش بهاره را در اسفند ماه در نمایشگاه بین المللی مشهد شرکت داشتیم که جهت آگاهی رسانی به عموم بود و بسیار عالی انجام شد بعد از آن برنامه بازارچه خیریه یزدانبخش بوده استكه در جنب آن كنسرت موسيقي نيز برگزار گرديد.  در پایان سال نيز برنامه جشني تحت عنوان خاله مهربان و عمو باران در سالن شهید بهشتی برگزارگرديدکه در مجموع بالغ بر چهل میلیون تومان كمك هاي مالي براي بهبود شرايط زندگي بيماران جمع آوری گردید.

در اردیبهشت ماه 93 از تاریخ 9/2/1393 لغایت 12/2/1393 اولین نمایشگاه تخصصی پیوند ایرانی ( سنت حسنه ) برگزار شد. كاركنان و نمايندگان بيماران کانون هموفیلی خراسان به منظور افزایش آگاهی و اطلاعات همومی مردم و خیرین جهت معرفي موسسه حضورا به غرفه ها مراجعه و توانستند ضمن جلب اعتماد شركت كنندگان  هدایایی از قبیل در اختیار گذاردن سالن شیشه ای یک هزار نفری جهت برگزاری جنگ شادی ، و پذیرفت و اطعام و افطار بیماران در چهار مرحله هر مرحله به تعداد پانصد نفر ، برگزاری اطعام بیماران در مراسم عاشورا و تاسوا و اربعین و رحلت حضرت رسول اکرم ( ص ) در کانون هموفیلی به تعداد پانصد نفر در هر مراسم ، هدیه گل دست عروس ، ماشین عروس ، سفره عقد ، خدمات آرایش عروس ماهیانه دو مورد جهت بیماران هموفیلی ، همکاری چندین استودیو صوت ، نور ، صدا جهت مراسمات عروسی جهت بیماران و مراسمات رسمی کانون ، در این نمایشگاه در غرفه کوه سر مجتمع خدماتی ، رفاهی و تفریحی مشهد پيشنهاد همكاري جهت برگزاری سمینار علمی ، آموزشی کشوری را پذیرفتند.

ضمنا با پيگيري نژادعلی مسئول واحد جذب دفتر خراسان  نمایشگاه بین المللی مشهد قول همکاری به صورت دائمی تا پایان سال جهت شرکت کانون و استقرار در مکان ثابت به صورت رایگان در نمایشگاه را داده اند . دفتر نمايندگي كانون در استان خراسان رضوي در تاریخ 29/2/1393لغایت 2/3/1393 در نمایشگاه گل و گیاه بین المللی مشهد نیز به صورت رایگان حضور خواهد داشت.

1 2 3 4

دیدگاه خود را بنویسید

سفيران كانون

دکتر کاظمی - سفیر دوستی

دکتر سید غلامرضا کاظمی دینان سفیر دوستی جدید کانون هموفیلی ایران: هیات مدیره کانون هموفیلی ایران ...

دکتر مهدی کریمی – سفیرغذای

سفیرغذای سالم کانون هموفیلی ایران انتخاب شد براساس مصوبه  هیئت مدیره کانون هموفیلی ایران به تاریخ  ...