کانون هموفیلی ایران (خیریه)

حامی بیماران هموفیلی ایران

تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی کانون هموفیلی ایران اقدام ارزشمند اداره کل آموزش و پرورش قم مبنی بر پذیرش رایگان دانش آموزان هموفیلی به صورت رایگان در مدارس غیر انتفاعی مدیر عامل کانون هموفیلی ایران به همراه مدیر دفتر نمایندگی کانون در استان قم در همایش تجلیل از معلمین برتر مدارس غیر دولتی  استان قم که با حضور سرکار خانم گرد معاون وزیر آموزش و پرورش برگزار شده بود شرکت نموده و با تقدیم تندیس کانون به مدیر کل محترم اموزش و پرورش قم جناب اقای شیخ السلام در رابطه با این اقدام خیرخواهانه که مهمترین نتیجه آن حفظ سلامت بیماران هموفیلی است تقدیر نمودند.

در این مراسم احمد قویدل ضمن تشکر از زحمات مسئولین آموزش و پرورش قم و حوزه مدارس غیر انتقاعی و هچنین تک تک مدیران ارزشمند مدارس غیر انتفاعی قم که در این اقدام انسان دوستانه مشارکت کرده اند ، تا کید نمود استان قم در طرح ثبت نام دانش آموزان هموفیلی در مدارس غیر انتفاعی پرچم دار شده است و امیدواریم با توجه اینکه این استان از پایگاه های معنوی ایران است توسط دیگر استانها نیز از این اقدام خیرخواهانه الگو برداری شود. وی ضمن تقدیر از مفام معلمین و نقش آنها در پیشرفت جامعه گفت: مارم معلم بود و من بخوبی مقام ارزشمند معلمین را در جامعه در مسیر زندگی خود تجربه کرده ام . جامعه احترام بسیار زیادی برای مقام شامخ معلم قایل است. من این احترام و محبت را از جامعه به عنوان فرزند یک معلم لمس کرده ام . وی با یاد آوری شعار فدراسیون جهانی هموفیلی که به حوزه زنان و دختران با اختلال انعقادی اختصاص دارد ، از مسئولین آموزش و پروزش در خواست نمود در حوزه شناسایی زنان و دختران مبتلا به انواع اختلالات انعقادی این موسسه را یاری دهند. قویدل در پیان سخنان خود ضمن تقدیر از تلاش های ارزشمند وزارت بهداشت ابراز امیدواری نمود که طرح تحول سلامت تداوم یابد .وی گفت اگر تداوم طرح تحول سلامت درگرو انتخاب مجدد آقای روحانی باشد ما دعا می کنیم دوباره انتخاب شوند.
در این مراسم از حضور ارزشمند و صمیمانه مدیرعامل کانون توسط مدیر کل محترم اموزش و پرورش قدردانی گردید. سرکار خانم مرضیه گرد معاون وزیر آموزش و پرورش هم قول دادند در حوزه شناسایی دختران مبتلا به انواع اختلالات انعقادی همکاری را با انجمن حامی بیماران داشته باشند.
بارها تقدیر شد
این مراسم روز پنجشنبه ٢١ اردیبهشت در سالن همایش های اداره کل اموزش و پرورش قم برگزار شد

دیدگاه خود را بنویسید

سفيران كانون

دکتر کاظمی - سفیر دوستی

دکتر سید غلامرضا کاظمی دینان سفیر دوستی جدید کانون هموفیلی ایران: هیات مدیره کانون هموفیلی ایران ...

دکتر مهدی کریمی – سفیرغذای

سفیرغذای سالم کانون هموفیلی ایران انتخاب شد براساس مصوبه  هیئت مدیره کانون هموفیلی ایران به تاریخ  ...